Згідно з дослідженням Global Financial Centres Index, американське місто Нью-Йорк випередило Лондон та стало головним фінансовим центром світу.

Згідно з дослідженням Global Financial Centres Index, американське місто Нью-Йорк випередило Лондон та стало головним фінансовим центром світу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Global Financial Centres Index.

Там зазначають, що Нью-Йорк очолює рейтинг найбільш фінансово-важливих міст світу уже не вперше. Наразі індекс столиці Британії відстає від лідера рейтингу всього на 2 бали.

В той же час, у організації підкреслюють, що індекс обох міст дещо впав і наразі їх достатньо швидкими темпами наздоганяє Гонконг. На четвертому місці рейтингу перебуває ще одне китайське місто — Шанхай, яке обігнало у рейтингу столицю Японії.

Також до десятки фінансових столиць світу ввійшли Пекін, Цюріх та Франкфурт.

Зазначимо, що рейтинг розраховується на підставі даних про обсяги фінансових операцій у банківській сфері, а також обсягу транзакцій з цінними паперами на біржах міста. Крім цього, до розрахунку рейтингу включають показники розвитку людського капіталу.

Раніше стало відомо, що фондову біржу Нью-Йорка вперше за всю історію очолила жінка.

Нагадаємо, що через помилку на південнокорейській біржі трейдери торгували неіснуючими цінними паперами на суму близько 105 мільярдів доларів. В результаті інциденту багато інвесторів втратили кошти через те, що торгували біржовими контрактами на купівлю акцій, яких насправді не існувало.

Раніше технічна помилка на біржі Тайваню завдала збитків інвесторам на суму понад 3 мільярди доларів. Так, низка помилкових біржових заявок призвела до падіння акцій найбільших нафтових компаній Тайваню на 10%.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile