Уряд Норвегії прийняв рішення про виділення 3,6 мільйонів євро на реалізацію Плану дії Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Уряд Норвегії прийняв рішення про виділення 3,6 мільйонів євро на реалізацію Плану дії Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на свого кореспондента у Раді Європи.

У Норвегії схвалили рішення про виділення добровільного нецільового внеску у 34 мільйони норвезьких крон (близько 3,6 мільйона євро) на реалізацію реформ в Україні, передбачених планом дій Ради Європи.

Також повідомляється, що загальний кошторис Плану дій Ради Європи складає 29,5 мільйонів євро.

У межах програми заходи спрямовані на підтримку реформ в Україні, які мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії.

«Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною, спрямовану на підтримку реформ», — сказала постійна представниця Норвегії в Раді Європи Єлизавета Валаас, коментуючи рішення про виділення фінансової допомоги Україні.

Видання зазначає, що напередодні Норвегія вже виділяла 1 мільйон євро на фінансування Плану дій РЄ для України.

Комітет міністрів Ради Європи затвердив план дій для України на 2018-2021 роки наприкінці лютого 2018 року. Крім Норвегії, до його фінансування долучились Швейцарія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, Ліхтенштейн та Європейський Союз.

Раніше повідомлялося, що Рада Європи в Україні планує запустити проект щодо захисту прав нацменшин.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile