Минулої осені, у колишньому львівському кінотеатрі «Львів», відбувся «Lviv Acoustic Fest». Десь на півдорозі між цим та наступним фестивалем ми поговорили з організатором Святославом Романом про відновлення закинутої локації, пам'ятні моменти та плани на майбутнє.

У 2016 році організатори вирішили зробити ставку на нову українську музику — на фестивалі зіграли Blooms Corda, «Один в каное», Latexfauna, The Elephants, Mari Cheba, Myopia та інші.

Цьогорічний фестиваль суттєво відрізнявся від попереднього — акустична програма перестала бути обов'язковим атрибутом виступу. Крім того, змінилась і локація. Спеціально до «Lviv Acoustic Fest» була відновлена будівля кінотеатру «Львів», який давно вже стояв закинутим.  

Які підсумки Lviv Acoustic Fest?

Святослав Роман: Багато хороших відгуків від глядачів і гуртів — це для мене головні підсумки. Нам вдалося створити музичну подію, про яку говорили і писали не тільки у Львові. І, звичайно, є новий досвід, який зробить наступний фестиваль кращим.

Які були найбільш пам'ятні моменти фестивалю?

В першу чергу згадується момент, коли в приміщенні зникла електрика і приїздила бригада Львівобленерго. За цей час на сцені відбувалася імпровізована акустична програма. Це був стрес, але все владналося. З виступів особливо яскраві в пам’яті Blooms Corda. Запам’ятав ще класний момент, коли за кілька днів до фестивалю побачив готову відремонтовану підлогу, за яку дуже переживав.

Blooms Corda на Lviv Acoustic Fest, зйомка WE Production​

Які враження від використання приміщення кінотеатру «Львів»? Як плануєш надалі працювати з цією локацією?

Це було, без перебільшення, дуже складно. Нам вдалося завдяки змонтованій сцені і світлу створити потрібну для фестивалю атмосферу. Вдалося відкрити для багатьох це місце. Але для нормального проведення подій ще потрібна серйозна робота.

Якщо в керівництві кінотеатру не відбудеться змін, якщо не буде конструктивного діалогу з владою області, якій підпорядковується кінотеатр, будемо шукати іншу локацію. Хоч це буде дуже прикро, адже у «Львів» вкладено багато сил і часу.

Panivalkova на Lviv Acoustic Fest, зйомка WE Production​

Які вже є плани щодо фестивалю 2017-го року?

Основний план — дотримуватись концепції Lviv Acoustic Fest: цікава локація, якісна велика сцена, нова українська музика. Протягом усього року ми слідкуємо за новими гуртами, думаємо про хедлайнерів. Швидше за все, фестиваль відбудеться 7-8 жовтня

Поділитись: