УКРАЇНА

«Нова пошта» не доставлятиме посилки у поштомати ПриватБанку

25 червня, 2018 14:06
УКРАЇНА/«Нова пошта» не доставлятиме посилки у поштомати ПриватБанку
Зберегти
Вигляд
Компанія «Нова пошта» оголосила про припинення співпраці з ПриватБанком в частині обслуговування мережі поштоматів.

Компанія «Нова пошта» оголосила про припинення співпраці з ПриватБанком в частині обслуговування мережі поштоматів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Натомість, у «Новій пошті» повідомили про запуск власної мережі поштоматів.

«Наші клієнти призвичаїлися до цього способу доставки, а тому мотивували нас прийняти рішення про розвиток своєї мережі поштоматів для зручності наших клієнтів», — прокоментував рішення компанії директор «Нова Пошта» Олександр Бульба.

Згідно з повідомленням, автомати самообслуговування клієнтів планують встановити як у відділеннях «Нової пошти», так і у інших локаціях. Зокрема, вже існують домовленості з мережею супермаркетів «Ашан».

Наразі мережа поштоматів «Нової пошти» налічує всього 46 одиниць. До кінця 2019 року планується встановити понад 1000 зон самообслуговування.

22 червня стало відомо, що Генеральна прокуратура України закрила кримінальну справу проти «Нової пошти»  через відсутність складу злочину.

Слідчі ГПУ 16 березня прийшли з обшуками в офіси «Нової пошти». У прокуратурі припустили, що посадовці компанії ухилялися від сплати податків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що там на «Новій пошті»? П'ять питань про обшуки компанії.

Вже 19 березня після зустрічі зі співвласником компанії у ГПУ заявили, що «знайшли спільну мову» з керівництвом «Нової пошти». Після зустрічі з генпрокурором Луценком представники «Нової пошти» заявили, що ГПУ не знайшла порушень під час обшуків.

Засновник «Нової пошти» про обшуки ГПУ: хочеться вірити, що це була помилка системи.

Пов`язані новини