Найбільша приватна логістична компанія України «Нова пошта» оголосила про намір інвестувати у розвиток інфраструктури для роботи з посилками 100 мільйонів доларів протягом 2020 року.

Про це повідомив співзасновник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк.

Зокрема, компанія планує збудувати другу чергу Київського інноваційного центру. Це дозволить підвищити його потужність до 50 тисяч посилок на годину.

«Плануємо побудувати 4 великі інноваційні центри (Бровари, Дніпро, Одеса, Харків) з автоматизованою сортувальною системою. Потужності кожного складуть до 20 тисяч посилок на годину. Також збудуємо, оновимо та оснастимо сучасним обладнанням десятки інших терміналів у містах України», — повідомив Поперешнюк.

Також компанія планую протягом 2020 року розвивати ІТ-інфраструктуру та розвивати нові мобільні додатки, збудувати роботизований вантажний термінал, а також закупити скутери, пікапи, буси та міжміські контейнери.

«Нова пошта» поштова логістична компанія, заснована у 2001 році. Спеціалізується на експрес-доставці вантажів. У 2019 році компанія увійшла до переліку найбільших в Україні платників податків. Власниками компанії є В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile