Інститут дослідження Антарктики Нової Зеландії оголосив про скорочення масштабів дослідницьких проєктів на Південному полюсі Землі — так він прагне вберегти його від потрапляння туди коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це установа повідомила на своєму сайті.

«Тоді як COVID-19 шириться планетою, лишається лише один континент, на якому цієї хвороби немає, й Інститут дослідження Антарктики Нової Зеландії робить усе, аби це лишалося незмінним», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, установа вирішила продовжити лише дослідницькі проєкти, пов’язані з довготривалими науковими спостереженнями, необхідну операційну діяльність і планові роботи з обслуговування антарктичної станції. Це стосується наступного дослідницького сезону, який триватиме з жовтня 2020-го по березень 2021-го.

Як зазначає BBC, про схожі заходи ще у квітні повідомила Австралія. На 2020-2021 рік країна скоротила масштаби дослідницької діяльності в Антарктиці, відмовившись від великих проєктів і скоротивши операційну роботу на антарктичній станції.

У світі з початку епідемії COVID-19 виявили у 7 млн 199 тисяч 306 людей, з них 408 734 померли та 3 млн 536 тисяч 274 одужали. Продовжують лікуватися понад 3,2 мільйона інфікованих.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: