Не витрачаючи даремно часу, Пушилін своїм наказом призначив нових в.о. віце-прем’єрів та міністрів «республіки». Хто вони — розповідає Громадське.

7 вересня «народна рада» обрала нового тимчасового виконувача обов'язків ватажка так званої «ДНР». Ним став Денис Пушилін — представник «республіки» в контактній групі в Мінську і «голова» так званої «народної ради ДНР». Він очолюватиме «республіку» до «виборів», призначених на 11 листопада 2018 року.

Того ж дня стало відомо, що «віце-прем'єр» і «міністр доходів республіки» Олександр Тимофєєв, якого називали ймовірним наступником Захарченка, залишив територію «ДНР», ймовірно виїхавши до Москви. «Прокуратура» самоназваної «республіки» звинуватила його в привласненні 850 мільйонів рублів.

Не витрачаючи даремно часу, Пушилін своїм наказом призначив нових в.о. «віце-прем'єрів» та «міністрів республіки». Хто вони — розповідає Громадське.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Пушиліна

Віце-прем'єри самопроголошеної «ДНР»

Пушилін призначив двох нових «віце-прем'єрів» самоназваної «республіки». 

  • Володимир Антонов, згідно з указом, відповідатиме в самоназваній «ДНР» за соціальну політику. Йому 29 років. Має вищу освіту. Від лютого 2017-го по вересень 2018 року очолював так зване «міністерство агропромислової політики та продовольства». 
  • Олексій Ананченко очолив так званий «департамент аналізу та стратегічного розвитку». За даними місцевих ЗМІ, раніше був радником голови ЗАТ «Внешторгосервис».

«Віце-прем'єрку» Катерину Матющенко Пушилін залишив на посаді, вона й надалі очолює «департамент бюджету та фінансів».

Міністри

Денис Пушилін спершу відправив усіх «міністрів» самопроголошеної «ДНР» у відставку, а згодом на їхні місця призначив виконувачів обов'язків.

  • Євген Лавренов, 39 років — в.о. «міністра доходів і зборів». До призначення на посаду уродженець Дніпропетровщини очолював «управління стратегії розвитку промисловості» так званої «адміністрації голови ДНР». Член економічної підгрупи в Мінську. Його попередник Олександр Тимофєєв на прізвисько «Ташкент» був соратником загиблого ватажка «ДНР» Захарченка. 
  • Володимир Горячев, 59 років — в.о. «міністра агропромислової політики та продовольства». Раніше очолював «департамент регулювання, координації та розвитку агропромислового комплексу».
  • Сергій Ільїн, 49 років — в.о. «міністра промисловості і торгівлі». За непідтвердженою інформацією місцевих ЗМІ, до війни Ільїн був депутатом Донецької міськради.
  • Дмитро Подліпанов, 52 роки —в.о. «міністра транспорту» так званої «ДНР». Від 2016-го очолював підприємство «Донецька залізниця» в самоназваній «республіці».
  • Юрій Сироватко, 40 років — в.о. «міністра юстиції» «ДНР». Має спеціальне звання — «старший радник юстиції». До війни був начальником управління в боротьбі зі злочинами, пов'язаними із торгівлею людьми ГУ МВС України в Донецькій області.

На своїх посадах залишилися «міністр охорони здоров'я» Олександр Оприщенко, «міністр внутрішніх справ» Олексій Дикий, «міністр держбезпеки» Володимир Павленко, «міністерка закордонних справ» Наталя Ніконорова, «мінстерка економічного розвитку» Вікторія Романюк, «міністр освіти та науки» Євгеній Горохов, «міністр у справах громадянської оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих» Олексій Кострубицький та «генеральний прокурор» Андрій Співак.

Водночас серед відомств «ДНР» більше немає так званого «міністерства оборони». Його очолював Володимир Кононов. У списку нових «міністрів», оприлюднених так званою «ДНР», узагалі не згадується ні «міноборони», ні сам Кононов.

Поділитись: