УКРАЇНА

Нові американські санкції не мають вплинути на фінансовий ринок України

12 квітня, 2018 17:58
УКРАЇНА/Нові американські санкції не мають вплинути на фінансовий ринок України
Зберегти
Вигляд
Нові санкції, які США запровадили відносно російських олігархів, компаній та посадових осіб, у короткостроковій перспективі суттєво не вплинуть на фінансовий ринок України.

Нові санкції, які США запровадили відносно російських олігархів, компаній та посадових осіб, у короткостроковій перспективі суттєво не вплинуть на фінансовий ринок України.

Про це заявив заступник голови Національного банку України Олег Чурій, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Чурія, за останні декілька років обсяги двосторонньої торгівлі між Україною та Росією суттєво скоротились. Тому прямий вплив економічних санкцій проти російських компаній на український фінансовий ринок є дуже обмеженим.

«З іншого боку, якщо нові антиросійські санкції будуть впливати на країни-сусіди Росії, з якими Україна має доволі глибоку зовнішньоекономічні зв’язки, то це може відобразитись на українському експорті та надходженні валютної виручки до України», — повідомив заступник очільника Нацбанку.

За словами Чурія, антиросійські санкції сприяли підвищенню дохідності облігацій ринків, що розвиваються, зокрема й українських.

Нагадаємо, що раніше Порошенко оголосив, що РНБО вже підготували аналогічний американським пакет санкцій проти Росії.

Також повідомлялось, що американські санкції можуть зачепити російські державні банки.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові санкції США не вплинуть на зустріч Трампа з Путіним.

Пов`язані новини