Науковці з Університету Альберти в Канаді та Єнського університету ім. Фрідріха Шиллера виявили, що основні аспекти романтичних взаємин залишаються незмінними після зміни партнера.

Про це пише Journal of Family Psychology.

Протягом восьми років вчені опитували 554 німців про їхні стосунки. Їх опитували за рік до розлучення з першим партнером, під час останнього року разом, на початку нових взаємин і через рік після початку стосунків.

Вчені досліджували задоволення стосунками й сексуальним життям, частоту сексуального контакту, суб'єктивну оцінку нестабільності відносин, частоту конфліктів, ступінь довіри й позитивне ставлення до партнера. Також вони враховували вік, стать, тривалість стосунків і риси характеру учасників.

Науковці виявили, що задоволення взаєминами й статевим життям, а також кількість конфліктів були схожими в стосунках з двома різними партнерами. За словами вчених, результати дослідження показують, що старі проблеми людей переходять з одних стосунків в інші. Також така поведінка може вказувати на стабільність характеру й бажань людини.

Поділитись: