Азербайджанська компанія Bakcell планує інвестувати у придбаний напередодні мобільний оператор «Vodafone Україна» близько 400 мільйонів доларів.

Про це повідомив депутат фракції «Слуга народу» та член Національної інвестиційної ради України Давид Арахамія, коментуючи деталі угоди.

«Новий покупець має великі плани щодо експансії (на ринку мобільного зв'язку — ред.) та додатковим інвестиціям в Україну на суму не менше як 400 мільйонів доларів», — повідомив Арахамія.

Він також переконаний, що після завершення угоди з купівлі «Vodafone Україна», він стане першим в Україні мобільним оператором без російського капіталу.

Нагадаємо, російська телекомунікаційна компанія МТС, яка працює в Україні під брендом «Vodafone Україна», продасть українського оператора азербайджанській телеком-компанії Bakcell за 734 мільйони доларів.

Зазначимо, що компанія Bakcell — перший мобільний оператор Азербайджану — заснована у 1994 році. Наразі компанія обслуговує близько 3 мільйонів абонентів в країні. Bakcell входить до холдингу NEQSOL Holding, який здійснює бізнес-діяльність у сферах телекомунікації, нафтогазовій та інших галузях у низці країн світу, зокрема Бангладеш, Грузії, Туреччині, США, Британії та Казахстані.

Vodafone — один з трьох найбільших операторів мобільного зв'язку в Україні. Під цим брендом оператор працює з 2015 року. До цього працював під брендом «МТС», а ще раніше (до 2007 року) — UMC. Офіційно бренд Vodafone В Україні належить компанії Preludium B.V., однак кінцевим власником є російська компанія «МТС».

Поділитись: