Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Терещука новим очільником Київської обласної державної адміністрації замість Олександра Горгана.

«Головне завдання, яке я ставлю новому голові ОДА – це захист людей, в тому числі і соціальний захист. Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у «довгу шухляду», а вирішувати їх», — сказав Порошенко під час представлення Терещука на новій посаді.

Терещук працював у правоохоронних структурах понад 30 років. За часів президентства Януковича він очолював головне управління МВС на Волині та відправляв звідти «Беркут» на Майдан.

Після Революції Гідності Терещук став керівником поліції Києва, однак у жовтні 2014 року потрапив під закон про люстрацію. Водночас його звільнили лише в червні наступного року. Тоді президент Петро Порошенко звільнив Терещука від дії закону про очищення влади, а відтак той уник люстрації разом з найвищим військовим керівництвом.

За 2016 рік Терещук, як перший заступник Одеської обласної державної адміністрації, задекларував 3 квартири, три будинки та дві машини. За рік він заробив 300 тисяч гривень, а його дружина — понад 600 тисяч. Крім того Терещук вказав у декларації, що позичив ще 800 тисяч гривень.

У банку він утримував 237 тисяч гривень, а готівкою тримав 18 тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зачистка»: перед виборами Порошенко змінює губернаторів

Поділитись: