У жінки в Таїланді діагностували нову вірусну пневмонію — маловідоме захворювання, яке до цього фіксували лише в межах Китаю.

Як повідомляє BBC, жінка приїхала в Таїланд із китайського міста Ухань, де напередодні хворобу діагностували в кількох десятків осіб. У Таїланд вона прибула 8 січня й була потому госпіталізована.

Зазначається, що вона була єдиною пасажиркою того рейсу, в якої виявили нову вірусну пневмонію, і вже готова повертатися додому.

Окрім того, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила, що захворювання, найімовірніше, може передаватися від людини до людини, а тому там готуються до його спалаху в найближчий час.

Нагадаємо, в грудні 2019 року з’явилися перші повідомлення про нову невідому хворобу, яка має симптоми пневмонії та передаються вірусним шляхом. Її діагностували вже в кількох десятків осіб, також повідомлялося про можливий смертельний випадок.

Через спалах захворювання у Сінгапурі та Гонконзі ввели додаткові процеси обстеження мандрівників із міста Ухань.

Зазначається, що цей вірус може бути пов'язаний з тяжким гострим респіраторним синдромом (ТГРС, або англійською SARS). У 2002—2003 роках ця потенційно смертельна хвороба виникла у Китаї та забрала життя близько 700 людей із різних країн світу.

Поділитись: