Укрзалізниця планує побудувати нову зупинку залізничого експресу «Київ-Бориспіль» поряд із станцією метро «Видубичі» у Києві, її відкриття заплановане на 2019 рік. Також планується реконструювати залізничну станцію «Видубичі». Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій» з посиланням на очільника Укрзалізниці Євгена Кравцова.

«Зупинка Kyiv Boryspil Express на «Видубичах» з'явиться вже в цьому році після реконструкції залізничної станції», — заявив Євген Кравцов.

Відзначається, що компанія має намір інтегрувати залізничну станцію «Видубичі» з метрополітеном і автостанцією, для чого планується побудувати нову високу платформу для зупинки експресу «Київ-Бориспіль», облаштувати переходи, а також реконструювати дві існуючі платформи, побудувати над ними навіс.

«Зараз ведуться передпроектні роботи і розглядаються три варіанти реконструкції цього транспортного вузла, де різні види транспорту будуть об'єднані в єдине ціле. Найближчим часом буде обраний оптимальний», — підкреслив Кравцов.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

Наразі дорогою до аеропорту експрес робить лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

Станом на початок грудня експресом «Київ-Бориспіль» скористалися понад 6 тисяч пасажирів.

Поділитись: