Світ

Майк Помпео не виключив можливості посилення санкцій проти Росії

12 квітня, 2018 20:11
Світ/Майк Помпео не виключив можливості посилення санкцій проти Росії
Зберегти
Вигляд
Призначений Дональдом Трампом на посаду держсекретаря США Майк Помпео заявив, що США ще не у повній мірі використали потенціал санкцій проти Росії.

Призначений Дональдом Трампом на посаду держсекретаря США Майк Помпео заявив, що США ще не у повній мірі використали потенціал санкцій проти Росії.

Про це Помпео заявив у Конгресі, де комітет Сенату США проводить слухання щодо підтвердження кандидатури Помпео на пост держсекретаря.

«Багато роботи потрібно зробити із санкцій ... Володимир Путін не сприйняв наше послання у повній мірі, і ми будемо працювати над цим. Але це повинно бути більше, ніж санкції», — заявив Помпео.

Він також заявив, що «впевнений у втручанні Росії» у американські вибори у 2016 році.

«Росія продовжує діяти агресивно через багаторічну м'яку політику щодо цієї агресії. Це вже кінець», — приводить слова Помпео агентство Reuters.

Нагадаємо, США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові санкції США не вплинуть на зустріч Трампа з Путіним.

13 березня Дональд Трамп призначив Майка Помпео держсекретарем США замість Рекса Тіллерсона. До цього Помпео очолював Центральне розвідувальне управління США.

Поки Майк Помпео пройде процедуру затвердження на посаду, його обов'язки буде виконувати перший заступник держсекретаря США Джон Салліван.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бувай, Тіллерсоне, привіт, Помпео! Що відомо про нового держсекретаря США

Пов`язані новини