Новопризначений секретар міської ради Полтави Олександр Шамота, який є тимчасовим очільником міста, не міг потрапити на роботу, бо двері кабінету були зачинені, а колишній міськголова Олександр Мамай забрав ключі.

Новопризначений секретар міської ради Полтави Олександр Шамота, який є тимчасовим очільником міста, не міг потрапити на роботу, бо двері кабінету були зачинені, а колишній міськголова Олександр Мамай забрав ключі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Зазначається, що Шамота був вимушений звернутися до поліції. Під наглядом правоохоронців рятувальники відкрили двері кабінету та змінили замки.

Втім під час огляду кабінету екс-секретаря міськради Оксани Деркач новий секретар не зміг знайти печатку секретаря міської ради, передає 0532.ua. Цією печаткою візуються усі важливі документи міської ради.

Зазначимо, що 17 вересня під час прес-конференції Олександр Мамай заявив, що вважає своє звільнення з посади міськголови нелегітимним. Також він продемонстрував печатку міськради.

«Знаходиться особисто в мене. Якщо зараз хтось буде розказувати, що вона втрачена, що її хтось поцупив. Ось вона ця печатка, я вам її демонструю», — сказав він.

Відео: Kolo News/YouTube

14 вересня депутати Полтавської міської ради ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Мамая. За відповідне рішення проголосували 29 з 42 депутатів.

Перед цим депутати міськради звільнили секретаря міськради, заступників міського голови та розпустили виконавчий комітет міської ради.

Серед підстав для звільнення Олександра Мамая та його оточення назвали роздачу комунального майна приватним підприємствам, надання адрес кіоскам, невиправдане підвищення проїзду тощо.

Орім цього, депутати обрали нового секретаря Полтавської міської ради. Ним став Олександр Шамота, голова фракції «Соціал-демократичної партії».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile