УКРАЇНА

Новим главою «Укртрансгазу» може стати громадянин Польщі

4 серпня, 2017 23:56
УКРАЇНА/Новим главою «Укртрансгазу» може стати громадянин Польщі
Зберегти
Вигляд
На посаду президента ПАТ «Укртрансгаз» запропонована кандидатура Павла Станчака.

На посаду президента ПАТ «Укртрансгаз» запропонована кандидатура Павла Станчака.

Про це пише «Економічна правда» з посиланням на власне джерело на енергетичному ринку.

Згідно з його даними, Станчак висунутий главою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.

«7 серпня відбудеться засідання наглядової ради НАК з порядком денним про затвердження Станчака. Швидше за все, його затвердять», – йдеться у повідомленні.

Павел Станчак — виходець з польської державної нафтогазової компанії PGNiG. Працював на керівних посадах у її структурному підрозділі PGNiG Technologie S.A. (польський аналог «Укртрансгазу»).

Протистояння між керівництвом «Нафтогазу» і «Укртрансгазу» почалася у вересні 2016 року, пише «Інтерфакс-Україна». Тоді міністерство економічного розвитку перебрало на себе функції з управління УТГ щодо зміни правління і наглядової ради компанії, а також затвердження його фінплану та інвестпрограми (раніше це входило в компетенцію правління «Нафтогазу України»). 

У лютому 2017 року правління НАК «Нафтогазу України» за погодженням з наглядовою радою відсторонило президента «Укртрансгаз» Прокопіва від обов’язків, а в середині березня – проголосувало за його відставку. За словами голови правління Коболєва, рішення про звільнення Прокопіва пов’язано з виявленими порушеннями при проведенні компанією тендерів.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд м3.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини