Чому страйкують залізничники, які компанії та сайти потрапили до нового українського санкційного списку і що буде зі «стіною пам'яті» в Києві. Про це говоримо у прямому ефірі програми «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Ведучий п'ятого випуску — Ігор Бурдига.

Чому страйкують залізничники, які компанії та сайти потрапили до нового українського санкційного списку і що буде зі «стіною пам'яті» на Байковому кладовищі в Києві. Про це говоримо у прямому ефірі програми «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Ведучий п'ятого випуску — Ігор Бурдига. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: висновки розслідування збиття MH17 та чи дійсно Порошенко заплатив $400 тисяч за зустріч з Трампом

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні ведучі, журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile