УКРАЇНА

«Нині вже»: Чому в Україні трапляються смертельні аварії та скандал Серени Вільямс

10 вересня, 2018 21:13
УКРАЇНА/«Нині вже»: Чому в Україні трапляються смертельні аварії та скандал Серени Вільямс
Зберегти
Вигляд
8 вересня на Фонтанській дорозі в Одесі автомобіль BMW зіткнувся з іншою машиною та вилетів на тротуар, збивши пішоходів. Унаслідок ДТП 2 людини загинули, ще 5 постраждали. 27-річному Олегу Семиренку, водієві авто, сьогодні обирали запобіжний захід. Чому в Україні дедалі частіше трапляються аварії зі смертельними наслідками – аналіз ситуації в ефірі «Нині вже».

8 вересня на Фонтанській дорозі в Одесі автомобіль BMW зіткнувся з іншою машиною та вилетів на тротуар, збивши пішоходів. Унаслідок ДТП 2 людини загинули, ще 5 постраждали. 27-річному Олегу Семиренку, водієві авто, сьогодні обирали запобіжний захід. Чому в Україні дедалі частіше трапляються аварії зі смертельними наслідками — аналіз ситуації в ефірі «Нині вже».

Також у програмі:

Оновлення по екологічній ситуації в Криму та на Херсонщині. Чи існує загроза здоров’ю тих, хто проживає на цих територіях, внаслідок викидів із заводу «Кримський титан»?

Сексизм чи падіння кумирів. Тенісистка Серена Вільямс заявляє, що у спорті існує дискримінація жінок. Чи справедливо колишня перша ракетка світу програла у фіналі US Open і назвала суддю цього матчу «злодієм»?

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Екологічне забруднення в Криму та нелегальна вирубка лісів у Карпатах

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини