«Нині вже»: Любов і ненависть НАБУ

Watch on YouTube

3 жовтня голова НАБУ Артем Ситник презентував парламентському комітету з питань запобігання корупції звіт про діяльність структури за перше півріччя 2018 року. Щодо антикорупційного органу традиційно багато критики —що з цього конструктив, а що —маніпуляція? Про цеговоримо в ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

3 жовтня голова НАБУ Артем Ситник презентував парламентському комітету з питань запобігання корупції звіт про діяльність структури за перше півріччя 2018 року. Щодо антикорупційного органу традиційно багато критики — що з цього конструктив, а що — маніпуляція? Про це говоримо в ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

Також в ефірі:

  • Інформаційна безпека чи цензура? На розгляд комітету Ради з питань свободи слова надійшов законопроект про посилення відповідальності телеканалів за трансляцію висловів, які підтримують окупацію територій України та поширюють мову ворожнечі. За це Рада пропонує Нацраді з питань телебачення спершу штрафувати, а потім позбавляти телеканали ліцензії. Що означають такі ініціативи – потребу захисту національних інтересів чи наступ на свободу слова?
  • «Справа Скрипаля». Журналіст ВВС Марк Урбан у своїй книзі «Файли Скрипаля» про колишнього шпигуна пише, що сам отруєний росіянин не вірить, що за замахом на нього стоїть російська влада. 4 жовтня відбудеться презентація цієї книги, а на передодні неї журналістка «Громадського» Наталка Гуменюк у прямому включенні із Лондона розповість, що ще відомо про Скрипаля та його отруєння.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Нові методи лікування раку, історія голодування дисидента Марченка і закриття Кінопанорами

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.