УКРАЇНА

«Нині вже»: Вбивство Захарченка, майбутнє єдиної української церкви та приїзд Ангели Меркель

31 серпня, 2018 21:14
УКРАЇНА/«Нині вже»: Вбивство Захарченка, майбутнє єдиної української церкви та приїзд Ангели Меркель
Зберегти
Вигляд
Константинопольський патріарх Варфоломій повідомив Московському патріарху Кирилу про впровадження рішення про автокефалію в Україні

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко вбитий у центрі Донецька. Він загинув унаслідок вибуху в кафе «Сепар». Громадське отримало підтвердження цієї інформації від Служби безпеки України. Про це у програмі Нині вже на «Громадському» о 20:00. 

Також у програмі:

Константинопольський патріарх Варфоломій повідомив Московському патріарху Кирилу про впровадження рішення про автокефалію в Україні. Тож чи бути єдиній українській церкві? 1-3 вересня у Стамбулі вирішиться майбутнє Української православної церкви. Кореспонденти Громадського присутні на місці події – ексклюзивні коментарі, враження і пряме включення з Туреччини.
Також у програмі:

Інтерв’ю з послом України в Німеччині Андрієм Мельником. Приїзд канцлерки Ангели Меркель, будівництво Північного потоку та Мінські угоди – куди прямує та кого підтримує Німеччина?

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Документальний фільм про Іловайськ та ексклюзив із Хугом

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Пов`язані новини