УКРАЇНА

«Нині вже»: MH17 — коли відповість Росія та що не так з Холодницьким

18 липня, 2018 01:28
УКРАЇНА/«Нині вже»: MH17 — коли відповість Росія та що не так з Холодницьким
Зберегти
Вигляд
У програмі «Нині вже» ведучий Дмитро Реплянчук пояснює, коли ж Росія відповість за збитий над небом Донбасу літак MH17 рейсу Амстердам — Куала-Лумпур 17 липня 2014 року.

У програмі «Нині вже» ведучий Дмитро Реплянчук пояснює, коли ж Росія відповість за збитий над небом Донбасу літак MH17 рейсу Амстердам — Куала-Лумпур 17 липня 2014 року.

У програмі родичі загиблих, котрі розкажуть про те, як вони живуть ці чотири роки без своїх дітей і якої справделивості чекають. А також включення з Нідерландів, де сьогодні згадують тих, хто так і не долетів до Малайзії. Також в програмі включення російських журналістів, котрі також займаються своїм власним розслідуванням.

У другій частині програми говоримо з антикорупційними активістами та прокурором Спеціалізованої прокуратури про те, що ж не так з главою САП Назаром Холодницьким, та чому самі антикрупційники вимагають його звільнення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Зустріч Трампа з Путіним та підсумки Чемпіонату світу з футболу

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини