УКРАЇНА

«Нині вже»: Потяги в Росію та Медведчук — в українську політику

8 серпня, 2018 17:45
УКРАЇНА/«Нині вже»: Потяги в Росію та Медведчук — в українську політику
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури України розглядає можливість зупинити залізничне сполучення із Росією. Наскільки це реалістично та кому таке рішення принесе збитки — про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість зупинити залізничне сполучення із Росією. Наскільки це реалістично та кому таке рішення принесе збитки — про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

У другій частині говоримо про повернення в українську політику кума російського президента Володимира Путіна — Віктора Медведчука. Чи має він шанс потрапити до парламенту вже наступного року і хто або що зможе йому в цьому допомогти.

Похорон російських журналістів, котрі були розстріляні в Центральноафриканській республіці, де планували знімати документальний фільм про російську приватну військову компанію «Вагнера». Про це у третій частині програми.

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Звільнення з російської тюрми, суд щодо нападника на Гандзюк та «вагнерівці» в Африці та Сирії

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини