УКРАЇНА

«Нині вже»: Прайд-2018 та цензура в мистецтві

18 червня, 2018 21:09
УКРАЇНА/«Нині вже»: Прайд-2018 та цензура в мистецтві
Зберегти
Вигляд
Якої толерантності досі бракує українському суспільству і чи є цензура у мистецтві на прикладі історії художника Володимира Кузнєцова?

Якої толерантності досі бракує українському суспільству і чи є цензура в мистецтві на прикладі історії художника Володимира Кузнєцова? Про це сьогодні в програмі «Нині вже». Ведуча Юліана Скібіцька говорить з гостями, зокрема, організаторками Маршу рівності.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини