ENRU

«Нині вже»: Сенцову — 42, закінчення політичного сезону та відкриття Одеського кінофестивалю

У програмі «Нині вже» ведуча Наталка Пономарів, парламентський кореспондент Громадського Максим Каменєв та директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович підбивають політичні підсумки сезону та прогнозують, чого чекати в наступному політичному сезоні, де будуть і парламентські, і президентські вибори.

Також в програмі:

Як не лише в Україні, а й по цілому світі відзначають день народження режисера та політв'язня Олега Сенцова, котрий голодує в колонії в Росії уже 61 день. Також пояснюємо, наскільки правдивими можуть бути чутки про його швидке звільнення.

Наприкінці програми — пряме включення з відкриття Одеського кінофестивалю, де окрім фільмів також говоритимуть і про режисера Сенцова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Що буде з Центрвиборчкомом та чи наблизились ми до НАТО

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.