УКРАЇНА

«Нині вже»: що відомо про «справу Бабченка» та чому поліція почала розслідувати виступ «Хамерманів»

19 червня, 2018 22:17
УКРАЇНА/«Нині вже»: що відомо про «справу Бабченка» та чому поліція почала розслідувати виступ «Хамерманів»
Зберегти
Вигляд
Що відомо про розслідування гучної спроби «вбивства» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, чому це кваліфікують як теракт та чи причетні до цього російські спецслужби? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 говоримо з адвокатами підозрюваних та нашими колегами, які слідкують за цією справою.

Що відомо про розслідування гучного «вбивства» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, чому це кваліфікують як теракт та чи причетні до цього російські спецслужби? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 говоримо з адвокатами підозрюваних та нашими колегами, які слідкують за цією справою.

У другій частині програми — про резонансний виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі «Порто Франко». Чому поліція почала розслідування і нащо міський голова Івано-Франківська наказав освятити сцену після виступу музикантів? Говоримо із самими музикантами, організаторами «Порто Франко» та поліцією.

Ведучий — Дмитро Реплянчук. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Прайд-2018 та цензура в мистецтві

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини