«Нині вже»: Церковна самостійність для України, чого восени чекати від Ради та наслідки вбивства Захарченка
Про це та інше дивіться у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.
Церковна самостійність для України, чого чекати від депутатів Верховної Ради у новому політичному сезоні та наслідки вбивства ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Про це та інше дивіться у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.
3 вересня стартує осінній політичний сезон в Україні. Зміни до Конституції України, Виборчий кодекс чи скасування недоторканності — які законопроекти призведуть до найбільших суперечок у Верховній Раді?
Також у програмі: Як вбивство екс-ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка відобразиться на майбутньому Мінських угод? Чому Росія не хоче «нормандських зустрічей» найближчим часом?
У Стамбулі триває Собор православної церкви, на якому вирішується доля надання Україні Томоса про автокефалію місцевої церкви. Якими будуть підсумки зустрічі — з ексклюзивними новинами з Туреччини розповість журналіст Сакен Аймурзаєв, який прилітає до Києва ввечері 3 серпня.
Ведучий програми — Василь Пехньо.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Вбивство Захарченка, майбутнє єдиної української церкви та приїзд Ангели Меркель
Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.
Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.
«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.
Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.
Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.
Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.
Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.
Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.
- Поділитися: