УКРАЇНА

«Нині вже»: Церковна самостійність для України, чого восени чекати від Ради та наслідки вбивства Захарченка

3 вересня, 2018 21:07
УКРАЇНА/«Нині вже»: Церковна самостійність для України, чого восени чекати від Ради та наслідки вбивства Захарченка
Зберегти
Вигляд
Про це та інше дивіться у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Церковна самостійність для України, чого чекати від депутатів Верховної Ради у новому політичному сезоні та наслідки вбивства ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Про це та інше дивіться у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

3 вересня стартує осінній політичний сезон в Україні. Зміни до Конституції України, Виборчий кодекс чи скасування недоторканності — які законопроекти призведуть до найбільших суперечок у Верховній Раді?

Також у програмі: Як вбивство екс-ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка відобразиться на майбутньому Мінських угод? Чому Росія не хоче «нормандських зустрічей» найближчим часом?

У Стамбулі триває Собор православної церкви, на якому вирішується доля надання Україні Томоса про автокефалію місцевої церкви. Якими будуть підсумки зустрічі — з ексклюзивними новинами з Туреччини розповість журналіст Сакен Аймурзаєв, який прилітає до Києва ввечері 3 серпня.

Ведучий програми — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Вбивство Захарченка, майбутнє єдиної української церкви та приїзд Ангели Меркель

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти