УКРАЇНА

«Нині вже»: Велосипедна Україна: культура, безпека та доступність велотранспорту

28 серпня, 2018 21:11
УКРАЇНА/«Нині вже»: Велосипедна Україна: культура, безпека та доступність велотранспорту
Зберегти
Вигляд
Дослідження Асоціації велосипедистів України показує, що за останній рік кількість любителів байків зросла на 40 відсотків. Наскільки доступною стає Україна для велосипедистів? Чому українці бояться їздити на байках на роботу та коли це зміниться? Про це у програмі Нині вже на Громадському о 20:00.

Дослідження Асоціації велосипедистів України показує, що за останній рік кількість любителів байків зросла на 40 відсотків. Наскільки доступною стає Україна для велосипедистів? Чому українці бояться їздити на байках на роботу та коли це зміниться? Про це у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00 говоримо із велосипедистами та представниками велопатруля. 

В ефірі:

Експеримент журналістів Громадського по добиранню на роботу на велосипеді;

Перші підсумки роботи європейської компанії з прокату велосипедів Nextbike в Україні та новий курс Uber на велотранспорт;

Також напередодні Іловайської трагедії матері та дружини загиблих збираються на Михайлівській площі у Києві для вшанування пам’яті. Пряме включення з місця подій.

Ведучий  Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Чим запам'ятався сенатор Маккейн і що значать нові санкції США проти Росії​

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини