Загострення ситуації на сході України — чому цей тиждень у зоні бойових дій на Донбасі приніс стільки жертв як з боку цивільних, так і військових? Про це сьогодні о 20:00 готворимо у програмі «Нині вже» на Громадському.

Загострення ситуації на сході України — чому цей тиждень у зоні бойових дій на Донбасі приніс стільки жертв як з боку цивільних, так і військових? Про це сьогодні о 20:00 говоримо у програмі «Нині вже» на Громадському. 

Ще одна тема дня — Фінал жіночої Ліги чемпіонів, який відбудеться 24 травня в Києві. Чим живе жіночий футбол в Україні, як розвивається та коли стане рівним чоловічому — про це у другій частині нашої програми. 

Ведуча третього випуску «Нині вже» — шеф-редакторка Громадського телебачення Ангеліна Карякіна.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: про «договірні футбольні матчі», чергове отруєння школярів та початок ЗНО

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні ведучі, журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: