Американська газета The New York Times та журнал New Yorker отримали премію Пулітцера за репортаж про сексуальні домагання у Голлівуді.

Американська газета The New York Times та журнал New Yorker отримали премію Пулітцера за текст про сексуальні домагання у Голлівуді та звинувачення щодо продюсера Харві Вайнштейна.

Про це повідомляє ВВС.

Матеріал видань визнали рушійною силою руху #MeToo в США, який мав на меті публічний протест проти сексуальних домагань.

«Я вдячний за кожне хоробре джерело, за невтомну команду New Yorker, яка відстоювала цю історію тоді, коли інші намагалися заховатися.  Але ми лише почали говорити правду», — прокоментував перемогу журналіст New Yorker та співавтор переможного матеріалу Ронан Фарроу.

New York Times також розділив ще одну нагороду з The Washington Post за висвітлення теми втручання Росії у президентські вибори в США у 2016 році.

Пулітцерівська премія є однією з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру.

У 2017 році The New York Times присудили Пулітцерівську премію за матеріал про Путіна.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях в Голлівуді почалася після публікації New York Times про домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись: