Мерія міста Нью-Йорк оголосила, що найматиме водіїв сервісів таксі Uber і Lyft, які через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2 не мають роботи. Їм пропонують допомогти місту забезпечувати необхідні соціальні послуги на час епідемії — натомість відшкодовуватимуть витрати за проїзд.

Як повідомляє The Verge, відповідну заяву оприлюднила Комісія Нью-Йорка з питань регулювання таксі й лімузинів.

«Світ навколо нас змінюється, і багато хто з вас без роботи через пандемію COVID-19. Для Комісії ви є головним пріоритетом, і ми усвідомлюємо, що на вас криза у сфері охорони здоров’я вплинула чи не найбільше», — йдеться в заяві до водіїв таксі.

Останнім пропонують допомогти в розвезенні харчів для ньюйоркців похилого віку, що не можуть придбати їх самостійно. Влада міста пропонує погодинну оплату в розмірі 15 доларів, а також відшкодування за пальне й податки.

Відбиратимуть передусім водіїв, які першими запропонували свої послуги, утім у майбутньому прогнозують, що попит на них збільшиться.

Як зазначає The Verge, спілки водіїв Нью-Йорка схвалили пропозицію влади міста, відзначивши, що через коронавірусні обмеження їхні прибутки значно впали. Не оминуло це лихо й Uber: скажімо, в Сієтлі, штат Каліфорнія, кількість замовлень зменшилася на 60-70%.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: