УКРАЇНА

В СБУ заявили, що не причетні до погромів у міськраді Харкова

20 червня, 2018 16:03
УКРАЇНА/В СБУ заявили, що не причетні до погромів у міськраді Харкова
Зберегти
Вигляд
У Харківському обласному управлінні Служби безпеки спростували причетність до погромів у міськраді міста.

У Харківському обласному управлінні Служби безпеки спростовують причетність до погромів у міськраді міста, про що раніше заявив міський голова Харкова Геннадій Кернес. 

Речник управління СБУ в області Влад Абдула наголосив, що «до правопорушень, які відбулися сьогодні у будівлі Харківської міської ради, обласне Управління СБ України не має жодного відношення.

«Звинувачення на адресу Управління є безпідставними та брудними. Управління завжди працює виключно в рамках чинного законодавства України», — заявив він. 

Також речник зазначив, що обласне управління СБУ «готове до співпраці й готові в межах своєї компетенції взяти участь у розслідуванні подій для встановлення осіб, які порушили закон, а також тих, хто безпосередньо зацікавлений у таких провокаціях».

Раніше повідомялось, що міський голова Харкова Геннадій Кернес звинуватив правоохоронців у бездіяльності під час погрому міської ради.

Зокрема міський голова заявив, що люди, які увірвалися у мерію, були« людьми керівника Обласного управління СБУ Носача».

Вранці 20 червня у Харківській міськраді чоловік з шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону людей, які намагалися піднятися до зали засідань.

Також у приміщенні підпалили димові шашки. Згодом, заступника міського голови Харкова Андрія Руденка кинули у сміттєвий бак

Пов`язані новини