УКРАЇНА

Обрання керівництва Держбюро розслідувань: у фінал пройшли 19 кандидатів

5 грудня, 2016 20:12
УКРАЇНА/Обрання керівництва Держбюро розслідувань: у фінал пройшли 19 кандидатів
Зберегти
Вигляд
Конкурсна комісія з обрання керівництва Державного бюро розслідувань після проведення співбесід та тестувань залишила 19 кандидатів із 50. Вони претендують на посади директора та заступників директора ДБР

Конкурсна комісія з обрання керівництва Державного бюро розслідувань після проведення співбесід та тестувань залишила 19 кандидатів із 50. Вони претендують на посади директора та заступників директора ДБР.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Конкурсна комісія обіцяє обрати керівництво ДБР до березня 2017 року.

Наразі на кандидатів чекають дві спецперевірки, а також проходження тестів на поліграфі.

До фінального відбору пройшли: Олександр Буряк, Ольга Варченко, Василь Вовк, Роман Голобутовський, Олексій Горащенков, Олег Григоров, Роман Гупал, Віктор Клименко, Анатолій Корж, Юрій Македон, Анатолій Матіос, Сергій Палатов, Вадим Теличко, Володимир Трофименко, Роман Труба, Григорій Усатий, Олексій Харкевич, Богдан Чобіток та Олександр Чурсін.

За інформацією джерел Громадського, які не розкриваються з метою безпеки, Петро Порошенко хоче бачити керівником Держбюро розслідувань колишнього свого помічника Олексія Горащенкова.

Сам Горащенков у коментарі Громадському запевнив, що ні про які політичні домовленості не знає. Водночас він зізнався, що мав приватну розмову з Порошенком щодо свого бажання очолити ДБР. За словами Горащенкова, за підсумками розмови президент йому сказав лише: «в добрий путь».

У свою чергу, голова військової прокуратури Анатолій Матіос напередодні заявив, що конкурсна комісія обере його директором  Державного бюро розслідувань, якщо політичні сили знайдуть між собою порозуміння.

Після співбесіди журналісти намагалися запитати у головного військового прокурора про статки, вказані у його декларації. Однак, Матіос не виявив бажання відповідати на ці питання, тому усіляко намагався уникнути розмови з журналістами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ФБР по-українськи: коли запрацює Державне бюро розслідувань і хто хоче його очолити»

Пов`язані новини