Війна / Крим

Обшуки в анексованому Октябрському: деяких кримських татар забрали в управління ФСБ

Кримська солідарність
Війна/Крим/Обшуки в анексованому Октябрському: деяких кримських татар забрали в управління ФСБ
Зберегти
Вигляд
Після ранкових обшуків у будинках кримських татар в Октябрському, що в анексованому Криму, декого забрали в так зване управління Федеральної служби безпеки. Про це повідомила громадська організація «Кримська солідарність».

До управління ФСБ забрали Ескендера Абдулганієва, Арсена Абхаірова та Рустема Емірусеінова.

Обшуки у двох з трьох будинків уже закінчилися, утім обшук у Решата Емірусеінова (сина якого також забрали в управління ФСБ) станом на 9:30 продовжується.

«Кримська солідарність» зазначила, що проти всіх обшукуваних порушені кримінальні справи за підозрою в організації та участі в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яку окупаційна влада вважає забороненою.

Зранку 14 лютого у селищі Октябрському, що в анексованому Росією Криму силовики прийшли з обшуками в будинки кримських татар.

11 січня в анексованому Криму російські силовики прийшли з обшуками до трьох кримських татар.

У грудні силовики ФСБ прийшли з обшуками до кримського татарина Алі Османова. Шукали зброю та вибухівку.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Пов`язані новини