Правоохоронці проводять санкціонований судом обшук в приміщеннях міської ради Бучі на Київщині з тим, щоб знайти документи і докази в кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації одним з керівників органів місцевого самоврядування.

Правоохоронці проводять обшуки в приміщеннях міської ради Бучі на Київщині з тим, щоб знайти документи і докази в кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації одним з керівників органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Київській прокуратурі, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що слідчий звернувся із запитом про отримання певних документів, однак відповідь на його запит так і не надійшов.

В обласній прокуратурі вказали, що в ході досудового розслідування встановлено «численні факти незаконної реєстрації прав на нерухоме майно, введене в експлуатацію всупереч встановленому порядку, а потім реалізоване фізичним та юридичним особам».

На даний час слідчі дії тривають: службові особи міськради видають необхідні документи в добровільному порядку.

Раніше повідомлялося, що представники СБУ та прокуратури прийшли з обшуками до міськради Бучі

Раніше міськголову Ірпеня отшрафували на 5 тисяч грн за адмінпорушення. Його визнали винним в адмінпорушенні внаслідок відсутності у звіті партії висновків про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру.

Зазначимо, що міськголову Бучі Федорука та міськголову Ірпеня Карплюка звинувачують у відчудженні 890 гектарів лісу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: