УКРАЇНА

Обшуки в «Смарт-Холдинг» проводились у справі Миколаївського суднобудівного заводу – ГПУ

УКРАЇНА/Обшуки в «Смарт-Холдинг» проводились у справі Миколаївського суднобудівного заводу – ГПУ
Зберегти
Вигляд

Обшуки в київському офісі «Смарт-Холдинг» проводились Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки Українив рамках провадження за фактом заволодіння невстановленими особами майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» в особливо великих розмірах, доведення вказаного підприємства до банкрутства та вчинення інших злочинів.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«25.09.16 на території Миколаївської, Київської, Дніпропетровської областей, в тому числі за місцем розташування ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» проводиться 23 обшуки, до яких залучено більше 45 працівників прокуратури та 150 співробітників Служби безпеки України. Внаслідок злочинних дій ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спричинено збитків на суму понад 1,5 млрд. гривень», – написала вона.

Згідно повідомлення, в ході досудового розслідування на причетність до вчинення вказаних злочинів перевіряються всі особи, задіяні у процедурі банкрутства підприємства, зокрема, ліквідатори, службові особи ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ПрАТ «Смарт-Холдинг» та інших підприємств. Слідчі дії тривають.

Раніше повідомлялось, що правоохоронці в камуфляжній формі зламали двері і проникли в офіс компанії «Смарт-Холдинг» на вулиці Ігорівській у Києві.

Пов`язані новини