Українські військові, які у вантажівці потрапили під обстріл під Гранітним Донецької області, виконували завдання на першому рубежі оборони.

Про це заявив заступник командувача операції Об’єднаних сил Богдан Бондар, пишуть «Новости Донбасса».

За його словами, постріл з протитанкового ракетного комплексу здійснили з позицій бойовиків, це не була диверсійно-розвідувальна група.

Заступник командувача ООС запевнив, що усі передбачені законом виплати для сім’ї загиблого військовослужбовця та постраждалим будуть здійснені. 

Бондар відмовився коментувати присутність машини глави Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка поруч з місцем обстрілу, однак зазначив, що найімовірніше, командувач ООС знав про поїздку Кириленко.

«У нас є комунікація, ми розуміємо коли й куди він виїжджає. Безпосередньо мені він не повідомляє, тому що я ж не командувач, а заступник командувача. Звичайно, вони комунікують, вони практично щодня обмінюються [інформацією], кілька разів на добу усіма цими питаннями. Тим більше людина тільки приступив до виконання обов’язків, тобто там дуже багато питань», — сказав Бондар.

Раніше повідомлялося, що Кириленко не узгоджував поїздку з військовими.

Нагадаємо, 10 липня біля Гранітного на Донеччині бойовики поцілили ракетою у вантажівку ЗСУ, внаслідок чого один військовий загинув, ще один дістав поранення. Вантажівка була в колоні, в якій був голова Донецької ОДА Павло Кириленко, його машина і він сам не постраждали.

Президент Володимир Зеленський доручив посилити боротьбу проти диверсійних груп.

На посаді очільника Донецької ОДА Кириленка 5 липня представив сам Зеленський.

Поділитись: