У вересні 2019 року не скориговані на сезонний фактор обсяги промислового виробництва зросли на 1,7% проти серпня 2019 року, водночас за рік вони впали на 1,1%.

Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Обсяги промислового виробництва, скориговані на сезонні фактори у вересні навпаки скоротилися на 0,1%.

Зазначається, що зростання промислового виробництва відбулося передусім завдяки зростанню обсягів виробництва переробної промисловості — на 6,2% за місяць. При цьому добувна промисловість та постачання електроенергії та газу навпаки скоротились на 5,3% та 5,9% відповідно.

У Вересні промислові підприємства України виробили майже на чверть більше товарів короткострокового використання. Обсяги виробництва товарів тривалого використання та енергії скоротилися на 1,1% та 2,6% відповідно.

У серпні промислове виробництво в Україні скоротилося на 1,4%.

Індекс промислової продукції — показник обсягу промислового виробництва країни, який вимірюється як середньозважена величина з відповідних індивідуальних індексів по кожному товару.

Розрахунок базується на даних щодо динаміки виробництва видів продукції за постійним набором товарів-представників і структурі валової доданої вартості за видами промислової діяльності за базисний рік.

Нагадаємо, що у 2018 році промислове виробництво в Україні зросло на 1,1%.

Поділитись: