Війна / Донбас

ОБСЄ зафіксувала нові вантажівки в окупованому Донецьку: одна з них перевозила зенітну установку

Війна/Донбас/ОБСЄ зафіксувала нові вантажівки в окупованому Донецьку: одна з них перевозила зенітну установку
Зберегти
Вигляд
Безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував нову колону вантажівок в окупованому Донецьку, яка серед ночі їхала неподалік кордону з Росією.

Одна з вантажівок перевозила зенітну установку.

У місії зазначають, що колона їхала ґрунтовою дорогою, на якій не було пропускних пунктів.

Також місія опублікувала зображення із безпілотника, на яких позначені військові вантажівки, позашляховик та зенітна установка. Зображення датовані 10 жовтня 2018 року.

Зображення, зроблені безпілотним літальним апаратом СММ ОБСЄ, на яких позначені військові вантажівки, позашляховик та зенітна установка   
СММ ОБСЄ
Зображення, зроблені безпілотним літальним апаратом СММ ОБСЄ, на яких позначені військові вантажівки, позашляховик та зенітна установка   
СММ ОБСЄ

7 серпня 2018 року близько 22:15 безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі зафіксував вторгнення на територію Донецької області 8 шестиколісних вантажівок, про це було повідомлено у звіті моніторингової місії, а 10 серпня місія оприлюднила відео пересування транспортних засобів.

10 серпня повідомлялося, що Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух військових вантажівок з Росії на Донбас. У липні спостерігачі ОБСЄ зафіксували в забороненій зоні біля Луганська 30 танків бойовиків.

Зокрема, безпілотник місії зафіксував 30 танків невстановленого типу поблизу населеного пункту Круглик за 31 кілометр на південний захід від Луганська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія фактично утворює нове міжнародне право: інтерв'ю з упоноваженим уряду в Європейському суді з прав людини Іваном Ліщиною

Пов`язані новини