Міністерство оборони України у липні 2018 року виділило квартиру у Києві генерал-майору Віктору Назарову, обвинуваченому у справі про катастрофу військо-транспортного літака Іл-76, який був збитий бойовиками 14 червня 2014 року під час заходу на посадку в аеропорту Луганська.

Про це повідомило Міністерство оборони у відповідь на запит «Української правди».

«У 2017 році було прийнято рішення про забезпечення генерала-майора В.Назарова службовою житловою площею у місті Київ», — йдеться у відповіді відомства.

Зазначається, що влітку 2018 році ця нерухомість перейшла у власність Назарова.

У Міноборони заявили, що генерал перебував на квартирному обліку Збройних сил України і «має право на забезпечення житлом для постійного проживання».

Після отримання квартири Назаров вніс зміни у свою електронну декларацію. У ній ідеться, що 17 липня 2018 року він став власником квартири у Києві площею 60,7 квадратних метра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Катастрофа ІЛ-76: 4 питання після 4 років розслідування

27 березня 2017 року Павлоградський міськрайонний суд на Дніпропетровщині визнав винним генерал-майора Віктора Назарова, який на момент трагедії був начальником Штабу антитерористичної операції, у «недбалому ставленні до служби, вчиненому в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків» у справі про загибель 49 українських військовослужбовців у літаку Іл-76, збитому 14 червня 2014 року озброєними сепаратистами в аеропорту Луганська.

Суд присудив генералу 7 років ув’язнення, однак він подав на апеляцію і наразі працює заступником керівника Генштабу Збройних сил.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було збито літак Іл-76. На його борту перебували 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Усі вони загинули.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Катастрофа Іл-76 під Луганськом: історія, розслідування, вирок.

Поділитись: