Життя / Соціальний захист

Обвинуваченому в організації вбивства журналіста Сергієнка змінили запобіжний захід: тепер без застави

Прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган
Життя/Соціальний захист/Обвинуваченому в організації вбивства журналіста Сергієнка змінили запобіжний захід: тепер без застави
Зберегти
Вигляд
Обвинуваченому в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка змінили запобіжний захід. Тепер обвинувачений Вадим Мельник перебуватиме під вартою без права внесення застави.

Запобіжний захід змінив Соснівський суд Черкас вночі 21 листопада.

Прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, згадавши про участь у засіданні представників громадських організацій, подякував їм та зазначив, що це «наша спільна перемога».

«Хочу подякувати представникам громадських організацій, небайдужим черкащанам за їх активну громадську позицію у цій справі та підтримку правоохоронних органів. Це наша спільна перемога».

16 листопада Соснівський районний суд Черкас випустив під заставу підозрюваного у викраденні та ймовірного організатора вбивства журналіста Василя Сергієнка. Після оголошення рішення суду в залі почалися сутички.

У квітні 2014 року Герой України, журналіст Василь Сергієнко був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня його тіло знайшли за 15 кілометрів від міста зі слідами знущань.

У травні 2017 року поліція затримала підозрюваного у вбивстві Сергієнка.

У липні 2017 року прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно організатора, а також ще одного з виконавців викрадення та вбивства Сергієнка.

18 липня Генеральна прокуратура України оголосила підозру фігуранту справи про вбивство журналіста, учасника «Самооборони Майдану» в Черкаській області, Героя України Василя Сергієнка.

Пов`язані новини