УКРАЇНА

Обвинувачених у справі 2 травні в Одесі росіян можуть обміняти на Карп’юка і Клиха – адвокат

20 січня, 2017 21:18
УКРАЇНА/Обвинувачених у справі 2 травні в Одесі росіян можуть обміняти на Карп’юка і Клиха – адвокат
Зберегти
Вигляд
Максіма Сакауова та Євгєнія Мєфьодова можуть поміняти на українських політв’язнів Миколу Карп’юка та Станіслава Клиха, засуджених в Чечні.

Обвинувачених у справі щодо подій 2 травні в Одесі росіян Максіма Сакауова та Євгєнія Мєфьодова можуть поміняти на українських політв’язнів Миколу Карп’юка та Станіслава Клиха, засуджених в Чечні.

Про це в інтерв’ю Громадському розказав Валентин Рибін, який виступає третім адвокатом росіянина Євгєнія Мєфьодова, якого утримують у СІЗО Одеси за участь в так званому «антимайдані» 2 травня 2014 року на Грецькій площі, де тоді застрелили 6 людей.

«Все можливо, зараз мають пройти всі юридичні тонкощі, це може бути або вирок суду, або відмови сторони обвинувачення від цього самого обвинувачення стосовно Мєфьодова», – сказав він.

Раніше рідні обвинуваченого росіянина Мєфьодова говорили Громадському, що вони в разі обміну, погодяться лише на виправдальний вирок.

Кірм того, Рибін вважає, що росіян треба міняти на громадян України, що утримуються в Росії,  а не на тих, що утримуються в так званих «ДНР» та «ЛНР». І зараз – після опублікованих Савченко списків – для цього, на його думку, є реальна можливість.

Детальніше про громадян РФ, яких Росія неофіційно запрошує на обмін читайте у публікації Громадського:

Росія хоче повернути 14 росіян, які сидять за гратами в Україні — ЕКСКЛЮЗИВ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Списки Савченко»: кого хочуть обміняти бойовики

Нагадаємо, що Карпюка та Клиха засудили до 22 років і 6 місяців та  до 20 років ув'язнення відповідно. 

Дивіться також останнє слово Карпюка та Клиха в російському суді у Чечні.

 

Пов`язані новини