Технології

Очільник NASA посварив Ілона Маска за куріння марихуани

The Atlantic
Технології/Очільник NASA посварив Ілона Маска за куріння марихуани
Зберегти
Вигляд
Адміністратор NASA Джим Бріденстін зробив зауваження засновнику компанії SpaceX, мільярдеру Ілону Маску через вживання алкоголю та куріння марихуани.

Очільник космічного агентства заявив, якщо Маск хоче відправляти людей у космос, — він більше не може курити та пити в ефірах ЗМІ. Бріденстін мав на увазі випадок, коли Маск в інтерв’ю на одній радіостанції в Каліфорнії закурив марихуану та випив віскі.

«Я вам скажу, це не було корисно. І це не викликало довіри. І лідери таких організацій повинні мати на увазі, що не треба робити, коли ви очолюєте компанію, яка запускає астронавтів у космос», — заявив глава NASA.

Інцидент з Маском в ефірі радіо спричинив хвилю критики серед інвесторів його компаній , зокрема Tesla. Так, деякі з них стверджували, що Ілон Маск не може адекватно сприймати ситуацію та виконувати свої обов’язки директора компанії.

Пізніше в NASA анонсували перевірку техніки безпеки компанії Ілона Маска SpaceX та американської авіабудівної компанії Boeing через поширене в інтернеті відео, на якому Маск вживає марихуану під час інтерв’ю одній з радіостанцій.

Більше про:
# Ілон Маск
Пов`язані новини