УКРАЇНА

Очільник Нафтогазу оскаржив штраф на 8,3 мільярди гривень

23 березня, 2018 16:12
УКРАЇНА/Очільник Нафтогазу оскаржив штраф на 8,3 мільярди гривень
Зберегти
Вигляд
lead
Керівник Нафтогазу Андрій Коболєв оскаржив в Подільському районному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці ДФС про накладання на нього штрафів на суму 8,3 мільярди гривень.

Керівник Нафтогазу Андрій Коболєв оскаржив в Подільському районному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці Державної фіскальної служби про накладання на нього штрафів на суму 8,3 мільярди гривень.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За двома позовами вже визначили склад суду, а також призначено дату першого засідання — 11 квітня 2018 року.

Раніше Коболєв повідомляв, що Енергетична митниця наклала на нього штрафи за порушення митних правил через відмову очолюваної ним компанії оформлювати та оплачувати постачання Газпрому на непідконтрольну Україні частину Донбасу.

На запит Громадського керівнику Енергетичної митниці Ігорю Піковському, нам пояснили, що наклали на Коболєва штраф після того, як він відмовився пояснити незавершене митне оформлення природного газу.

За словами керівника Енергетичної митниці, Коболєва викликали для надання пояснень двічі, та він проігнорував виклики.

Зазначається також, що рішення про накладання штрафу на очільника Нафтогазу ні з ким не узгоджувалось та було ініційоване працівниками митниці.

Раніше в ДФС обіцяли розслідувати підстави штрафу главі Нафтогазу Коболєву.

Нагадаємо, 1 березня Коболєв повідомив, що Державна фіскальна служба оштрафувала його на суму 8,3 мільярда гривень за порушення митних правил. У тексті постанови ідеться про те, що Коболєв «не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів».

Глава Нафтогаз стверджує, що реальна причина — «відмова Нафтогазу оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ Газпром контрабандно постачав на тимчасово окуповані території Донецької та Луганських областей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не повинна платити за газ, який Газпром поставляв на територію окупованого Донбасу — Нафтогаз

Пов`язані новини