УКРАЇНА

Очільник Одеси Труханов назвав брехнею розслідування ВВС про його статки

25 квітня, 2018 23:24
УКРАЇНА/Очільник Одеси Труханов назвав брехнею розслідування ВВС про його статки
Зберегти
Вигляд
Міськголова Одеси Геннадій Труханов назвав брехнею розслідування журналістів ВВС про наявність у нього квартири у Лондоні.

Міськголова Одеси Геннадій Труханов назвав брехнею розслідування журналістів ВВС про його частки в офшорних компаніях британських податкових гаваней та елітну квартиру в Лондоні.

Про це повідомляє «Думская».

Труханов заявив, що його і «раніше звинувачували», зокрема, у наявності другого громадянства, але така інформація нібито «не підтвердилася».

«Це все брехня. Безапеляційні заяви окремих журналістів. Грамотні люди розуміють, що це, і для чого робиться. Протягом вже тривалого часу виникають дуже гучні звинувачення на мою адресу, які в підсумку нічим не підтверджуються. Спливає таке перед виборами, сесією. Сумно за журналістів, які це роблять», — заявив Труханов.

23 квітня ВВС з посиланням на документи The Paradise Papers опублікували розслідування, згідно з яким очільник Одеси Геннадій Труханов був учасником одеського злочинного угрупування та володів значними частками у чотирьох офшорних компаніях у британських податкових гаванях.

Того ж дня у розслідуванні «Слідства.Інфо» та Центру з дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP) повідомлялося, що сім’ї міськолови Одеси Геннадія Труханова належить трикімнатна квартира в елітній новобудові у Лондоні.

САП та НАБУ заявили, що перевірять дані розслідувань BBC та «Слідство.Інфо» щодо очільника Одеси Труханова.

Пов`язані новини