УКРАЇНА

Очільник поліції Миколаївщини Мороз пішов із посади

23 квітня, 2018 13:58
УКРАЇНА/Очільник поліції Миколаївщини Мороз пішов із посади
Зберегти
Вигляд
lead
Начальник головного управління національної поліції Миколаївської області Юрій Мороз більше не очолює управління поліції в регіоні.

Начальник головного управління національної поліції Миколаївської області Юрій Мороз більше не очолює управління поліції в регіоні.

Про це Громадському повідомила речниця ГУ НП в Миколаївській області Олена Бережна.

«Так, Юрій Леонідович тепер працюватиме радником голови національної поліції України, ми ж очікуємо нового очільника, хто ним буде поки що невідомо, наказу ще не було» — сказала вона.

За словами речниці, така зміна посади не пов'язана з розслідування самогубства Владислава Волошина Вона зазначила, що Морозу запропонували нову роботу і він погодився — відтепер він працюватиме радником голови Національної поліції.

Юрій Мороз очолював упраління національної поліції у Миколаївській області з серпня 2016 року. Після самогубства керівника обласного аеропорту та льотчика Владислава Волошина активісти наголошували на можливій необ’єктивності розслідування трагедії, через те, що Юрій Мороз у 2012-2013 працював на посаді віце-президента з питань безпеки «Авант Банку» під керівництвом нинішнього голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

У квітні Мороз звернувся до вищекеруючих органів поліції з проханням передати справу до іншого територіального підрозділу, проте відповіді не отримав. Після того, як він покинув посаду розслідування справи самогубства Владислава Волошина досі лишається в компетентності  поліції Миколаївщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розглядає п'ять версій загибелі Владислава Волошина

Пов`язані новини