Одеський бізнесмен Вадим Альперін, якого називають «хрещеним батьком контрабанди», вийшов із СІЗО — за нього внесли заставу у 70 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Слово і діло», посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах.

За їхньою інформацією, Альперіна повинні були вже випустити з СІЗО.

Сам бізнесмен у Facebook привітав Київ із першим снігом та зазначив, що хоче «підкинути» свіжих новин про себе.

«Вдихнути на повні груди морозне повітря свободи, особливо приємно! Дякую всім, хто чекав», — написав Альперін.

Нагадаємо:

  • 27 листопада адвокат Альперіна Андрій Федур заявив, що його клієнт 27 листопада з’явиться на допит в САП. Коли вони з'явилися, Альперіна затримали детективи НАБУ.
  • 29 листопада Вищий антикорупційний суд взяв Вадима Альперіна, якого називають «хрещеним батьком контрабанди», під варту до 25 січня 2020 року з можливістю застави у 70 мільйонів гривень.
  • 26 листопада Зеленський попросив допомогти знайти бізнесмена Альперіна, якого назвав «хрещеним батьком» контрабанди, й пообіцяв винагороду. За словами президента, він втік від правоохоронців під час спецоперації. Йдеться про спецоперацію «з виявлення корупціонерів навколо та безпосередньо на митниці», яку напередодні провело НАБУ і затримало сімох митників та ще трьох осіб.
  • Тоді правоохоронці повідомили про підозру колишньому очільнику та п’ятьом службовцям однієї з регіональних митниць, колишній посадовиці Державної фіскальної служби України, а також трьом представникам комерційних компаній, залученим до реалізації зазначеної корупційної схеми. Їх підозрюють у вчиненні злочинів, пов'язаних із махінаціями із розмитненням товарів, імпортованих в Україну, які завдали інтересам держави понад 77,7 млн грн збитків.
  • На сьогодні вже 11 людям повідомили про підозру у вчиненні вказаного злочину, який викрили у межах розслідування махінацій із розмитненням товарів за участі посадовців ДФС та митниці, збитки від яких можуть сягати близько 500 млн гривень.
  • 24 листопада 2017-го стало відомо, що детективові НАБУ запропонували хабар у 800 тисяч доларів. Згодом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що цей хабар запропонував одеський бізнесмен Вадим Альперін.
Поділитись: