УКРАЇНА

Одеський припортовий завод знову припинив роботу

30 квітня, 2018 13:42
УКРАЇНА/Одеський припортовий завод знову припинив роботу
Зберегти
Вигляд
Публічне акціонерне товариство Одеський припортовий завод (ОПЗ) повністю зупинило виробництво через припинення газопостачання.

Публічне акціонерне товариство Одеський припортовий завод (ОПЗ) повністю зупинило виробництво через припинення газопостачання.

Про це повідомляє заступник директора заводу Микола Щуриков у своєму Facebook.

«Сьогодні прийнято рішення про повне припинення діяльності ОПЗ. Причина — отримання повідомлення від Укртрансгазу про порушення компанією «ВЕК» умов договору на постачання газу на завод та призупинення подачі газу», — повідомив Щуріков.

Згідно з повідомленням Укртрансгазу, транспортування газу «Всеукраїнською енергокомпанією» («ВЕК») в точці виходу з газотранспортної системи, припиняється о 7 годині ранку 26 квітня.

Раніше повідомлялось, що ОПЗ заборгував Укртрансгазу майже 500 млн грн за послуги постачання газу.

Раніше Щуріков в ефірі Громадського повідомив, що простій Одеського припортового заводу, який не працював з кінця 2016 року та відновив свою роботу 2 березня 2017, коштував державі від 60 до 80 млн грн.

Нагадаємо, що приватизація ОПЗ провалилася через відсутність покупців. Глава уряду Гройсман заявив, що Фонд держмайна не здатний провести приватизацію заводу.

Згодом Фонд держмайна заявив, що Одеський припортовий завод можуть приватизувати навесні 2018 року.

Пов`язані новини