ENRU

Одеський припортовий завод можуть приватизувати навесні — Фонд держмайна

Одеський припортовий завод можуть приватизують навесні.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив виконувач обов’язків глави Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

«Це питання виходить на фінішну пряму. Закінчена інвентаризація майна. Оціночна фірма, яку ми відібрали по конкурсу, вже робить свою справу. Десь у грудні ми побачимо продукт, з яким ми можемо виходити до суспільства і казати, що це підприємство коштує стільки, ми можемо виходити до Кабміну і вже розробляти умови приватизації, з якими ми у наступному році будемо фінішувати з цим підприємством. На мій погляд, це десь навесні», — заявив Трубаров.

За його словами ОПЗ виставлять на аукціон. Водночас, за його словами, заборгованість ОПЗ перед DF Group бізнесмена Дмитра Фірташа складає $250 мільйонів.

Віталій Трубаров зазначив, що це питання вирішується не тільки у Фонді держмайна, а і у Кабміні.

«Там будуть декілька шляхів. Перший шлях – реструктуризація боргу в рамках країни. Або це буде враховане в оцінці, аудиті підприємства, і новий інвестор, який купуватиме підприємство, якось буде на це розраховувати», — зазначив він.

У липні Одеський припортовий завод знову припинив роботу, раніше керівництво заводу повідомило, що простій Одеського припортового коштував до 80 млн гривень. 

Нагадаємо, що уряд намагається приватизувати ОПЗ. Останнім рішенням продовжено термін пошуку інвесторів та приватизацію ОПЗ до зими. 

Приватизація ОПЗ була провалена двічі. Повідомлялося, що приватизація ОПЗ провалилася через відсутність покупців.

Прем'єр Володимир Гройсман попросив прокуратуру та НАБУ запобігти банкрутству Одеського припортового заводу. 

ЧИТАЙТЕ: «Велика приватизація»: як Фонд держмайна продає обленерго

Підписуйтесь на наш канал у Telegram