Мобільний оператор Vodafone Ukraine повідомив, що успішно протестував мережу 4G у метрополітені Києва. Протягом кількох днів зв’язок цього покоління з’явиться на станції «Академмістечко» і в тунелі до станції «Житомирська».

Про це повідомили в пресслужбі мобільного оператора, пише «Інтерфакс-Україна».

Надалі в декілька етапів мережу 4G обіцяють запустити й на інших станціях. Загалом за перше півріччя 2020 року вона з’явиться на 9 станціях київського метро, кажуть в компанії.

У Vodafone Ukraine також зазначили, що нині разом з іншими мобільними операторами чекають встановлення міською владою тарифів для доступу до інфраструктури Києва. Рішення планують ухвалити 12 березня.

«Якщо рішення буде позитивним, зможемо приступити до повної реалізації проєкту одразу після підписання договору. В іншому випадку — терміни можуть посунутися», — зазначили в компанії.

Раніше радник міського голови Києва Максим Бахматов повідомляв, що у березні 2020 року 4G з'явиться на перших 8 станціях київського метрополітену.

Разом із «Київським метрополітеном» впровадженням 4G займаються оператори Kyivstar, Lifecell, Vodafone Ukraine та китайська компанія Huawei.

Поділитись: