Шевченківський суд Києва 4 грудня на 2 місяці взяв під варту без можливості застави Андрія Лаврегу одного підозрюваного у замаху на депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва та вбивство його 3-річного сина.

Про це передає кореспондентка hromadske.

За версією слідства, він здійснив постріл. Другому підозрюваному мають обрати запобіжний захід близько 14:00.

Про Андрія Лаврегу відомо, що йому 20 років, уродженець Черкас. Два роки служив снайпером у 8-му батальйоні «Аратта» Української добровольчої армії — в роті «Чорний туман», яку згодом назвали «Ведмеді». За словами командира «Червня» був одним з найкращих бійців: «Був дуже сміливим, не наркоман, не зловживав ніяким алкоголем, був фаховим снайпером, я вважаю — одним з найкращих на війні. Я в нього вкладав душу, він був дуже відкритий, хороший хлопець, дуже ідейний, таких мало». 

Ті, хто бачив його востаннє перед стріляниною, пригадують, що Лаврега виглядав позитивним: «Але це така людина, яка ніколи не покаже, що щось не так. Він принциповий, а депутат начудив добре. То чому б і ні? Але хлопчику він не хотів би зашкодити», — розповідає у коментарі hromadske знайома Андрія Лавреги.

Нагадаємо, 1 грудня у Києві стріляли в автомобіль Range Rover, в якому перебував депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв з дружиною та трирічним сином. Куля влучила в дитину, хлопчик помер дорогою до лікарні. Очевидці заявили, що постріл був один.

2 грудня у Києві правоохоронці затримали підозрюваних у замаху на Соболєва та вбивстві його дитини. Міністр внутрішніх справ України підтвердив, що поліція затримала стрілка та його спільників. Це двоє юнаків 18 та 19 років.

У поліції є три основні версії злочину.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile